درباره مجموعه رستورانی  و  گردشگری  خوشا شیراز


مجموعه رستورانی و گردشگری خوشا شیراز نگینی درخشان در سپهر پر مهر شیراز الهام گرفته از شهد کلان غزل حافظ شیراز با معماری منحصر به فرد و طبیعی در زیر بنایی به وسعت 5 هزار متر مربع 
با نیمکت های چوبی و آلاچیق های طرب انگیز و لبریز از احساس ، کافی شاپ و رستورانی خاص ، همراه با موسیقی زنده با مدیریت هوشمندانه ی برادران یوسفی در زمستان 1395 محیطی دلباز و دلنواز و پر از رمز و راز در خوش آب و هوا ترین نقطه ی شیراز برای دورهمی ها و ضیافت های مردم شهر راز و گردشگران خارجی و داخلی فراهم آورده است این مجموعه بی شک زیباترین و خوش آب و هوا ترین مجموعه ی گردشگری ، تفریحی رستورانی شیراز است که با هزینه شخصی و به عشق مردم ساخته شده و در همین مدت کوتاه توانست موج عظیمی از سیل دوست داران طبیعت و موسیقی را در این کنج دنج بر بزمی سرشار از خوش طعم ترین غذا ها ، گرد هم آورده و خاطره بارترین لحظات را برای شما رقم بزند . 
مجموعه خوشا شیراز با رستوران ، فست فود ، کافی شاپ و چایخانه ، موزیک زنده از ساعت 11 ظهر الی 1 شب پذیرای قدوم پر مهر شماست .


- آلاچیق های ویژه خانواده با تعداد نفرات بالا با تمامی امکانات رفاهی

  - لاین لمکده با اتاقک های دنج و امکانات کامل رفاهی

  - لاین آلاچیق ها به همراه آبنمایی زیبا در طول لاین و در کنار آلاچیق ها

  - لاین vip که به شکلی زیبا در طبقه بالای لاین های همکف قرار گرفته

  - لاین مستقیم ورود به سالن زیبای سنتی و موزیک زنده

  - آلاچیق های لاین vip

  - میز و صندلی های دو نفره موجود در راهرو لاین vip

 - سالن بزرگ و زیبای لاین vip با ظرفیت 40 نفر ویژه جشن ها و مراسمات خانوادگی و جلسات اداری  - سالن بزرگ و زیبای لاین آلاچیق ها با ظرفیت 40 نفر ویژه جشن ها و مراسمات خانوادگی و جلسات اداری  - سالن زیبای سنتی و موزیک زنده با ظرفیت 31 تخت 8 نفره و استیج حرفه ای موزیک زنده.


پیش بینی و برنامه ریزی عالی برادران یوسفی باعث شده امکانات رفاهی با کاربری های مختلف را در این مجموعه مشاهده کنیم و دغدغه هایی که ممکن است همشهریان و هموطنان گرامی جهت خلق لحظه هایی شاد و به یاد ماندنی در کنار دوستان و خانواده خود داشته باشند را به حداقل ممکن برساند.
 
مجموعه خوشا شیراز با رستوران ، فست فود ، کافی شاپ و چایخانه ، موزیک زنده از ساعت 11 ظهر الی 1 شب پذیرای قدوم پر مهر شماست .

کلیپ معرفی مجموعه خوشا شیراز


سخن مدیریت


در آخر کلام زیبای مدیریت محترم باغ و رستوران گردشگری خوشا شیراز حجت را برای ما تمام میکند که این مجموعه را برای ایجاد لحظات خوش برای خود و خانواده و دوستانمان انتخاب کنیم.


" لحظه های خوش همیشه  زنده اند در خوشا شیراز   "


پیام ما به شما
تیم کاری ما

علمدار یوسفی


هادی یوسفینگهدار یوسفی


مهدی یوسفی 


اعتباری جهانی

با مدرک های معتبر بین المللی